• این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

علاوه بر راه هایی که برای تسکین درد قاعدگی عنوان می شود باید درنظر داشت همانطور که راه های تسکین درد متفاوت هستند میزان تاثیر آنها نیز متفاوت و بدنبال آن میزان تاثیرپذیری اشخاص نیز از هر راه متفاوت است.به عبارتی دیگر امکان تاثیر مثلا کربوهیدرات ها در شما برای تسکین درد کمتر یا بیشتر از شخصی دیگر می باشد(ندای مهر)

راه‌حل‌هاي متعددي براي درمان ناراحتي‌ها و دردهاي قبل از قاعدگي


امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

در این مطلب دلایل عدم میل به مقاربت جنسی در امریکا مورد بررسی قرار گرفته که میتوان تا حدودی آنرا به سایر کشورها تعمیم داد و نه قطعا.(ندای مهر)

بايد گفت که طبق آمار جديد ثابت شده که


امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

ابتدا باید به این مورد اشاره کرد که ترس و نگرانی از ابتلا به هر بیماری چه سرطان چه سرماخوردگی حد معقول و نامعقول دارد که میتواند حتی موجب تشدید بیماری یا گاها به برهم زدن الگوهای مناسب رفتاری و حتی در مواردی موجبات بروز بیماری را فراهم کند.پس توصیه بنده به شما سروران گرامی این است که در مورد تفکر احتیاطی و نگرانی از ابتلا به هر بیماری تعادل را حفظ نموده که دچار تلقین مخرب یا کوتاهی و اهمال نابجا نشوید.(ندای مهر)

اغلب خانم‌ها نگران ابتلا به سرطان هستند و ترجيح مي‌دهند قبل از وخيم شدن اوضاع بيماري آنها تشخيص داده شود

اما در ضمن


امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال

شاید یکی از بزرگترین تفکرات انسان در مورد رفتارهای جنسی با طرف مقابل سوالی همیشگی باشد که: آیا در رفتارشان درست عمل کرده اند یا نه.یا اینکه چگونه رفتاری در روابط جنسی صحیح و کدام اشتباه می باشد.دراین مطلب به تفکرات و رفتارهای جنسی اشتباه آقایان می پردازیم(ندای مهر)


امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال

سوالی که گهگاه پس از مشارکت جنسی برای طرفین پدید می آید این است که آیا مواد غذایی خاصی میتوانن میل جنسی انسان را کم یا زیاد کنن؟؟

مواد غذايي مختلف هم مي‌توانند بر روي احساسات جنسي ما تاثير بگذارند.

ميل جنسي و برخورداري از عملکرد جنسي مناسب يکي از مهم ترين نيازهاي انسان و ضامن تداوم و موفقيت در زندگي زناشويي به شمار مي رود. بر اساس مطالعات تمايلات جنسي انسان ها تحت تاثير عوامل مختلفي از جمله شرايط روحي، بيماري هاي جسمي، داروها، تغذيه و... است.

مطالعات متعدد نشان داده اند که مواد غذايي مختلف هم مي‌توانند بر روي احساسات جنسي ما تاثير بگذارند. بر اساس مطالعه اي که در آمريکا


کلیه حقوق این وبسایت متعلق است به ندای مهر انتشار و کپی برداری فقط با ذکر منبع مجاز است

کانال تلگرام مشاوره خانواده ندای مهر