رفتار جنسی اشتباه آقایان

شاید یکی از بزرگترین تفکرات انسان در مورد رفتارهای جنسی با طرف مقابل سوالی همیشگی باشد که: آیا در

رفتارشان درست عمل کرده اند یا نه.یا اینکه چگونه رفتاری در روابط جنسی صحیح و کدام اشتباه می باشد.دراین مطلب به تفکرات و رفتارهای جنسی اشتباه آقایان می پردازیم(ندای مهر)

 مردها معمولا فکر مي کنند همه چيز را درباره رابطه جنسي با زنان مي دانند اما دايره المعارف جنسي که شما در مغزتان داريد، ممکن است حاوي خطاها و نقص هاي اساسي درباره امور جنسي زنان باشد، خطاهايي که ممکن است به اشتباهات جنسي بينجامد.

?نکته اي که در زير مي آوريم از مشکلات شايع مردان در روابط جنسي است :

چيزهايي که همسرتان مي خواهد مي دانيد

مردان اغلب فکر مي کنند که مي دانند همسرشان چه مي خواهد. اما همه زنان مشابه هم نيستند. به گفته کارشناسان آموخته هاي مردان حتي از تجربيات همسر قبلي شان ممکن است در مورد همسر فعلي شان صدق نکند. اين موضوع نه تنها در مورد ترجيحات جنسي بلکه در مورد روابط عاطفي هم صدق مي کنند. زناني هستند که نمي توانند با فعاليت جنسي رابطه عاطفي با همسرشان برقرار کنند و زناني هستند که به سادگي با همسران شان رابطه عاطفي برقرار مي کنند و بقيه زنان در ميانه اين طيف قرار مي گيرند.

احساس جنسي مردان و زنان مشابه هم است

هنگامي که مردي با زني مقاربت مي کند، دخول آلت مردانه به قدري حس قوي اي در مرد ايجاد مي کند که نمي تواند تصور کند که ممکن است زن احساس مشابهي نداشته باشد. ممکن است او احساسي مانند احساس شما هنگام مشت خوردن به شکم پيدا کند که باعث تهوع شما مي شود.

از ساختمان بدن زن اطلاعات کاملي داريد

اغلب مردان به طور کلي مي دانند که کليتوريس کجاست و کجا مي توانند آن را پيدا کنند. اما نمي شود گفت آنها واقعا عمل آن را درک مي کنند. ??سال پيش در شروع به اصطلاح «انقلاب جنسي» يک کتاب پرفروش به نام «لذت امور جنسي» توجه مردم را به اهميت کليتوريس در ايجاد ارگاسم جلب کرد. اما اين عقيده که زنان بايد بتوانند از طريق دخول آلت مردانه در واژن به ارگاسم برسند، هنوز ميان بسياري از مردان باقيمانده است.

بسياري از درمانگران در اين حوزه با مرداني برخورد مي کنند که مي گويند: «زنم بدون تحريک کليتوريس به ارگاسم نمي رسد» و تقاضاي کمک مي کنند و پاسخ اين است بسياري از زنان اصولا با تحريک کليتوريس است که به ارگاسم مي رسند. مردان همچنين در مورد نحوه لمس کليتوريس و حساس بودن آن ناآگاه هستند. از طرف ديگر در برخي از زنان لمس کليتوريس احساس خاصي ايجاد نمي کند يا حتي ممکن است دردناک باشد. برخي از آنها هم لمس غيرمستقيم کليتوريس را ترجيح مي دهند.

چگونه مي توانيد بفهميد که همسرتان چه نوع لمسي را دوست دارد؟ سعي کنيد از او بپرسيد.

مرطوب شدن دستگاه تناسلي زن به معناي تحريک شدن او است

گاهي مردان پيش از انجام مقاربت منتظر مي مانند تا دستگاه تناسلي خارجي زنان براي دخول به قدر کافي مرطوب و لغزنده شود. لازم نيست در اين مورد نگران باشيد.

کارشناسان مي گويند اينکه مرطوب شدن دستگاه تناسلي خارجي زن به معناي تحريک شدن کامل اوست، باوري نادرست است.

برخي از زنان نسبت به زنان ديگر مرطوب تر مي شوند و اينکه ميزان نرم شدگي طبيعي اين منطقه در يک زن از روزي به روز ديگر متفاوت است. اين ميزان رطوبت با مرحله چرخه ماهيانه که زن در آن قرار دارد نيز تغيير مي کند و ممکن است تحت تاثير استرس و داروها هم باشد.

 

سکوت طلايي است

خيلي از مردان فکر مي کنند که هنگام آميزش جنسي بايد ساکت باشند اما تا شما حرف نزنيد همسرتان نمي فهمد از چه چيزهايي راضي هستيد و از چه چيزهايي ناراضي. اگر مي خواهيد احترام تان را به همسرتان حفظ کنيد، بايد بدانيد که زني که مي خواهد شما را ارضا کند، از اينکه او را هدايت کنيد احتمالا بيشتر ممنون خواهد شد. به گفته کارشناسان به کار بردن جملات ساده اي مانند «اين جوري دوست دارم» مي تواند به ارتباط جنسي شما کمک کند.

سلامت نيوز

با همه این توصیفات باید دانست که رفتارهای جنسی چه در آقایان و چه در خانمها تنها تحت تاثیر موفقیت در ارگاسم خود یا شریک جنسی و یا رفتارهای لحظات همخوابی نمی باشد که اگر این بود هرگز روانشناسی جنسی بصورت شاخه علمی تخصص یافته پدید نمی آمد

counseling center

استخدام روانشناس و مشاور در تهران
جستجوی روانشناس و مشاور نزدیک شما
مشاوره رایگان ندای مهر

تماسinstagramاینستاگرامwhatsappواتس اپtelegramتلگرام