منفی بافی و بیماران قلبی

منفی بافی و بیماران قلبی

سلامت نيوز :محققان هلندي متوجه شده‌‌اند در بيماران قلبي کساني که شخصيت نوع دال دارند يعني اغلب بد بين بوده، استرس داشته و عصبي و نااميد هستند و نسبت به روزگار و هر چه در آن است ديد منفي دارند و اين احساسات خود را در

درون خود نگه مي‌ دارند، بعد از کاشت دفيبريلاتور قلب (ICD) بيشتر دچار مشکل و بيماري مي‌‌شوند. لازم است بدانيد آي- سي- دي وسيله‌‌اي است که قلب را بررسي کرده و اگر ضربان آن دچار مشکل شود خود به خود با ايجاد شوک آن را اصلاح مي‌ کند.

به گزارش سلامت نيوز به نقل از سينا ؛ متخصصان دانشگاه تيلبورگ هلند متوجه شدند افراد با شخصيت دال که از اين وسيله استفاده مي‌ کنند در انجام کارهاي روزانه و شغل خود و همچنين روابط خود با ديگران بيشتر از ساير افراد که چنين شخصيتي ندارند دچار مشکل مي‌ شوند و در ضمن از درد شديد و ناتوان کننده‌‌اي گله مي‌ کنند. آن‌ها متوجه شدند که احتمال احتياج اين افراد به شوک بسيار کم است. آن‌ها بر اين باورند که لازم است در بيماران بررسي رواني قبل از عمل صورت گيرد تا مداخلات روان درماني براي کاهش استرس و بدبيني بتواند به آن‌ها کمک کند تا درمان جسمي بهتري را در پي داشته باشند و دچار خطر نشوند. جالب است بدانيد يک چهارم افرادي که نياز به آي- سي- دي- داشته ‌اند در اين بررسي شخصيت منفي باف داشته ‌اند و بنابر اين بررسي و مداخلات رواني خيلي هم مفيد خواهد بود.

counseling center

استخدام روانشناس و مشاور در تهران
جستجوی روانشناس و مشاور نزدیک شما
مشاوره رایگان ندای مهر

تماسinstagramاینستاگرامwhatsappواتس اپtelegramتلگرام