مشاوره خانواده خوب

مشاور یا مشاوره خانواده خوب برای من کیست؟

چگونه بسته به نیاز و موقعیت خود مشاور یا مشاوره خانواده خوب و مناسبی برای خود یا اطرافیانم انتخاب کنم در این مطلب بصورت واضح به آن می پردازیم

انتخاب یک مشاور مانند سایر خدمات دیگر است. بهترین ایده این است که به وب سایت مربوطه مراجعه کرده و خدماتی که ارائه می دهند را مطالعه نمایید؛ همچنین می توانید از آشنایانتان که قبلا به مشاور مراجعه کرده اند سوال کنید.

 

اگر شما بر روی یک مسئله خاص مانند پرخوری، مصرف سیگار، تغییر شغل به دنبال مشاور می گردید، مشاور بهترین گزینه برای شماست. برخی از مشاورها، مشاور خانواده هستند و بر خانواده، فرزند پروری، بهبود روابط و... تمرکز دارند. اگر شما در این مورد اطمینان ندارید، می توانید با آن ها تماس بگیرید، اگر نتوانند به شما کمک کنند حتما به یک متخصص شما را ارجاع خواهند داد.

مشاور یا مشاوره خانواده خوب برای شما کسی است که شما در جلسات شرکت آن کمال صداقت و شفاف گویی را رعایت می کنید.همه مشاورین که دارای مجوز از سازمان مربوطه صنف خود هستند در مقابل مشکلات راهکارهایی خوب را پیشنهاد میدهند اما این موضوع و اینکه این راهکار چه راهکاری باشد همگی بستگی به میزان و درستی اطلاعاتی است که مراجع مشاور می دهد.پس اینکه عده ای می گویند فلان مشاور خوب و یا بد است کاملا امری نسبی و وابسته به مراجع می باشد.

counseling center

استخدام روانشناس و مشاور در تهران
جستجوی روانشناس و مشاور نزدیک شما
مشاوره رایگان ندای مهر

تماسinstagramاینستاگرامwhatsappواتس اپtelegramتلگرام